PARTNEŘI

Jsme bezpečnostní agentura D.I.SEVEN a už od roku 1995 nabízíme komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Zaměřujeme se na fyzickou ostrahu, úklid a vzdálený monitoring PCO (pult centralizované ochrany). Unikátně jsme upravili technologii Active Track (obchůzkový systém), která chrání Vás i naše zaměstnance. Máte tak možnost mít přehled o průběhu fyzické ostrahy v reálném čase. Zaměstnáváme i osoby se zdravotním postižením a dokážeme našim klientům zajistit náhradní plnění.

Výrobna Medové pečivo - perníky různých tvarů a k různým příležitostem, Prodejny mini MIX, Hospůdky nad MIXEM - svatby, rauty, firemní akce, večírky, ubytování v Apartmánu a rekreačního centra v krásné části středních Čech ve vesničce Počepice nedaleko Sedlčan po silnici 105 směrem na Milevsko v okrese Příbram. Mini kopaná, plážový volejbal, tenis,nově Adventure golf Počepice.

Osmitisícové město ležící ve středním Povltaví asi 60 km jižně od Prahy. Sedlčany mají dalších 9 částí obce: Doubravice, Hradišťko, Libíň, Oříkov, Sestrouň, Solopysky, Třebnice, Vítěž, Zberaz.

Nejcennější stavební památkou je chrám sv. Martina. Z rukou Rožmberků získal Sedlčany koncem 16. století do svého vlastnictví slavný rybníkář Jakub Krčín. Neocenitelnou hodnotou Sedlčanska je krásná rozmanitá krajina, která nabízí pro možnosti aktivní rekreace vodní plochu Slapského jezera a více než 100 km značených cyklotras.

Team Pulse nejsou pouze zaměstnanci, jsou to profesionálové, jejichž práce je zároveň i jejich koníčkem. Našim cílem je rozhýbat nejen Benešov, ale i široké okolí a vytvořit příjemnou atmosféru Wellness & fitness klubu pro všechny věkové kategorie! Chceme Vám poskytnout veškerou péči, tvořit produkty dle zájmu dle zájmu a zajistit příjemně strávený čas v prostorách našeho fitness a welness, které Vám pomůžou cítit se lépe a zdravěji! To vše každý den s úsměvem na rtech, s přátelským, profesionálním přístupem a v prostředí ve kterém se cítíte skvěle!

Autoservis pro osobní a dodávková auta:

-generální opravy GO motory Škoda, převodovky, nápravy

-servis

příslušenství

-opravy zahraničních

vozidel

-repase motorů

-přípravy na STK

Odtahová služba


Nakupuješ, nakupujete na internetu?

Podpoříte rozvoj našeho klubu a nebude vás to stát ani korunu navíc. Pro usnadnění si stáhněte Pomocníka. Kupujte přes GIVT a vyberte ze seznamu Přispívám na

Rugby Club Sedlčany


ZDE JE MÍSTO PRO VAŠI REKLAMU