PARTNEŘI

Jsme bezpečnostní agentura D.I.SEVEN a už od roku 1995 nabízíme komplexní bezpečnostní a úklidové služby. Zaměřujeme se na fyzickou ostrahu, úklid a vzdálený monitoring PCO (pult centralizované ochrany). Unikátně jsme upravili technologii Active Track (obchůzkový systém), která chrání Vás i naše zaměstnance. Máte tak možnost mít přehled o průběhu fyzické ostrahy v reálném čase. Zaměstnáváme i osoby se zdravotním postižením a dokážeme našim klientům zajistit náhradní plnění.

Výrobna Medové pečivo - perníky různých tvarů a k různým příležitostem, Prodejny mini MIX, Hospůdky nad MIXEM - svatby, rauty, firemní akce, večírky, ubytování v Apartmánu a rekreačního centra v krásné části středních Čech ve vesničce Počepice nedaleko Sedlčan po silnici 105 směrem na Milevsko v okrese Příbram. Mini kopaná, plážový volejbal, tenis,nově Adventure golf Počepice.

Osmitisícové město ležící ve středním Povltaví asi 60 km jižně od Prahy. Sedlčany mají dalších 9 částí obce: Doubravice, Hradišťko, Libíň, Oříkov, Sestrouň, Solopysky, Třebnice, Vítěž, Zberaz.

Nejcennější stavební památkou je chrám sv. Martina. Z rukou Rožmberků získal Sedlčany koncem 16. století do svého vlastnictví slavný rybníkář Jakub Krčín. Neocenitelnou hodnotou Sedlčanska je krásná rozmanitá krajina, která nabízí pro možnosti aktivní rekreace vodní plochu Slapského jezera a více než 100 km značených cyklotras.

Nový sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport v Sedlčanech. Dopřejte svému tělu i mysli potěšení v novém moderním wellness a fitness centru. Fitness ve 3 patrech nabízí nové posilovací stroje značky Grün Sport. Ve wellness jsou k dispozici 2 sauny, vířivka, pára a relaxační zóna. Pro ty, které nebaví cvičit samotné, budou ve dvou sportovních sálech probíhat pravidelné skupinové lekce. Podívejte se, jak to u nás vypadá.
Autoservis pro osobní a dodávková auta:

-generální opravy GO motory Škoda, převodovky, nápravy

-servis

příslušenství

-opravy zahraničních

vozidel

-repase motorů

-přípravy na STK

Odtahová služba

FINEST CONSULTING s.r.o.

poskytuje komplexní finanční poradenství s férovým přístupem. Dokážeme vám na míru připravit celou řadu finančních produktů, které vám ulehčí život. Od komplexního životního pojištění přes pojištění nemovitosti, až po investice. Srozumitelně, transparentně a hlavně bez nátlaku.

Nakupuješ, nakupujete na internetu?

Podpoříte rozvoj našeho klubu a nebude vás to stát ani korunu navíc. Pro usnadnění si stáhněte Pomocníka. Kupujte přes GIVT a vyberte ze seznamu Přispívám na

Rugby Club Sedlčany


ZDE JE MÍSTO PRO VAŠI REKLAMU


Podporující


Obec Nechvalice

Vysoký Chlumec