Aktuality‎ > ‎

Ženy na Spartě

přidáno: 14. 5. 2013 21:54, autor: Milos Vodrazka   [ aktualizováno 15. 5. 2013 10:26 ]

V neděli 12. Května se pokračovalo dalším kolem II. ligy žen na hřišti pražské Sparty. Na tento turnaj se ještě náš tým  se potýkal s malým počtem hráček. Některé nové se ještě nezúčastnily, kvůli školním povinnostem. Celý turnaj odehrály v šesti hráčkách.  Ovšem žádná z nich, jak bylo vidět na hřišti, nepropadla depresi, ale pustila se do soupeřek co jim síly stačily. V prvním utkání prohrála 5:12 s RCM Říčany. Stojí za zmínku, že hned první čtyři minuty se hrálo bez přerušení, rozhodčí neměl proč pískat. Od začátku vyrovnané utkání jen na konci bylo malé zaváhání a soupeřky toho využily.  V utkání s SR Mariánské Hory jsme se  ujaly od první minuty taktovky.  U RC Sedlčany se projevila únava ke konci utkání, ale to ostravačkám stačilo jen ke snížení na konečných 15:14 pro Sedlčany. V zápase s RC České Budějovice ( Prague Cats) se ukázala jejich silná lavička a porazily Sedlčany 22:5. Do posledního utkání nastupovaly sedlčanské ženy proti vedoucímu týmu RC Havířov. V rychlém tempu, které oba týmy nasadily, každý „chvilku tahal pilku“. V posledních vteřinách zápasu za stavu 10:10 se na sedlčanských naplno projevila únava a zaspala v obraně, zkušené soupeřky nezaváhaly a skórovaly na konečných 15:10 pro Havířov. Poděkování patří všem týmům, že respektovaly náš počet hráček a nastoupily také v šesti hráčkách.