Aktuality‎ > ‎

Ženy doma třetí

přidáno: 8. 9. 2014 11:49, autor: Mirek Kaše

Podzimní sezona sedmičkového ženského rugby letos začala sobotu 6. září u nás v Počepicích. Ke čtyřem týmům z jarní druhé ligy přibyly ještě RK Petrovice a RC Tatra Smíchov. Především zkušenosti z první ligy jim oběma zřejmě dopomohly v tomto pořadí uhájit první a druhé místo.

Naše dívky si hned zkraje nenechaly lézt do zelí, ale i přesto byl zahajující zápas se Slovanem velmi vyrovnaný a jen těsně skončil výhrou 20:17. Slovan naštěstí pro nás si nevšiml chyb v naší obraně, které nekázal zužitkovat. V utkání s Tatrou jsme se bohužel již z únavy dopouštěly nenapravitelných chyb, které utvrdily výhru silnějších soupeřek 5:24.

  V boji o třetí místo se proti nám postavily plzeňské Fenečky. Bolesti a modřiny hráček na obou stranách již byly ničím oproti neustále se stupňujícímu horku a dusnu. Naštěstí jsme se však dokázaly rychle dostat do vedení a udržet si ofenzivní postavení až do konečné výhry 17:0. Konečně jsme měli i hráčky na střídání z prvoligových Říčan, které u nás mají střídavý start. První místo si odvezly hráčky RK Petrovice posilněné hráčkami první ligy, druhé místo si odvezla Tatra, čtvrté hráčky Plzně, pátá Bratislava a šestá Slavia. Ta bude hostit další turnaj. Můžeme doufat v příjemnější počasí.

    Za tým RC Sedlčany: Klára Caltová, Markéta Kovářová, Aneta Malá, Lucie Oupicová, Veronika Oupicová, Bětka Sůsová, Eva Zdeňková

  Posila z Říčan: Paola Dvořáková, Patricie Hofmanová, Michaela Kloučková

Comments