Aktuality‎ > ‎

Turnaj přípravek U7 a U9

přidáno: 20. 4. 2015 8:19, autor: Mirek Kaše
V neděli 19.4. před desátou hodinou se v Počepicích na fotbalovém hřišti se téměř naráz objevily Žáby, Kobylky , Sarančata. Nejedná se o další biblickou pohromu, ale si zde po roce dostaveníčko malí ragbisté z Čech na prvním jarním Regionálním turnaji. Kategorie přípravek ve věku sedmi až devíti let. Sjelo se celkem na 38 týmů s různými názvy. To je přibližně na 230 dětí a nepočítaně rodičů, proto se nebylo čemu divit, že kromě rozpáleného grilu na klobásy v kiosku, žhavila i obsluha na plný výkon.

Ale k výsledkům. Ketegorie U7 byla rozdělena na tři skupiny, zrovna tak kategorie U9. My jsme měli samostatné zastoupení v kategorii U9 ve skupině C. Každá skupina měla svého vítěze. Zde se utkali s RK Petrovice – „Rytíři“, RCM Říčany – „Korálovci“, RC Slavia Praha – „Leopardy“, Spartou B a Pragou B.  Borci ze Sedlčan podlehli jen Spartě B 4:2 na položení. To stačilo na krásné druhé místo.

Patří zde poděkování dobrovolníkům, kteří pomohli při přípravě turnaje a úklidu po turnaji a to zejména Klárce Caltový, Evě Zdeňkové a Luboši Vláskovi a dalším, kteří pomáhali při samotném turnaji. Další foto.

Z výsledků kategorie U9 C

 RK Petrovice  „Rytíři“   RC Sedlčany 1:4
 RC Sedlčany RCM Říčany "Korálovci" 2:1
 RC Slavia Praha "Leopardi"  RC Sedlčany 1:5
 RC Sparta Praha B RC Sedlčany 3:0
 RC Sedlčany RC Praga B 4:2
Comments