Aktuality‎ > ‎

Společný trénink našich žen a U18

přidáno: 13. 12. 2015 23:47, autor: Mirek Kaše

12.12., datum, kdy se obvykle říká, že by již ani psa ven nevyhnal. Ne však v Sedlčanech, kde se již nyní naše ženy i muži připravují na další sezónu.  Tréninkových jednotek není totiž dle slov trenéra Lukáše Hrmy nikdy dost a příprava na jarní část sezóny již tedy započala. Stejný názor sdílí i reprezentační trenér výběru žen do osmnácti let Standa Král z Prahy.

Slovo tedy dalo slovo a v sobotu ráno 12.12. se v tomto duchu sešli hráčky výběru do osmnácti let do kterého patří i naše tři hráčky, Lucka Jará, Bětka Sůsová a Aneta Malá a hráčky ragby klubu Sedlčany na společný, ragbyový, jednodenní, tréninkový kemp. Možností díky většímu počtu hráček bylo hned několik, ale na tréninkových jednotkách jsme pracovali především na krokové technice, rozvíjení útoku a správném rozhodování se. Všem zúčastněným se akce natolik líbila, že ji jistě zopakujeme před jarní sezónou, kdy určitě bude velmi prospěšná pro rozehrání se.

Závěrem by trenér RC Sedlčany, Lukáš Hrma rád pozval veškeré zájemce nebo zájemkyně na tréninky, které probíhají celý rok, tedy i celou zimu. Každou sobotu nás můžete najít v 10:00 na Mrskošovně nebo za zhoršeného počasí od 8:00 v zemědělce, oboje v Sedlčanech. Každou středu jsme zase v Benešově a to buď za zimním stadionem nebo při horším počasí v Sokolovně, obojí od 18:00. 
Autor: Lukáš Hrma 

Comments