Aktuality‎ > ‎

Soustředění Piškotů

přidáno: 14. 2. 2015 16:56, autor: Mirek Kaše
 

Pořádáme jarní soustředění přípravek a mladších žáků v Parkhotelu Mozolov u Nadějkova od 26.3 do 29.3.2015. Ubytování je v bungalovech, které jsou vytápěné, zajištěna je plná penze a pitný režim po celou dobu soustředění. Dále je k dispozici bazén, sauna, wellnes a pod. Program bude následující :

Příjezd ve čtvrtek mezi 16 - 17 hod, ubytování, večeře, volno.

Pátek, sobota - budíček, snídaně, příprava na trénink, trénink, osobní volno, oběd, polední odpočinek, příprava na trénink, trénink pro mladší žáky, přípravky různé hry, volno, večeře, volno bazén, wellnes, večerka.

Neděle - budíček, snídaně, příprava na trénink, trénink, balení,  oběd, odjezd.

Sebou : věci na ven tepláky, mikinu bez kapuce, tričko, kopačky, šustˇákovou bundu, čepici, věci, které mužou děti umazat + náhradní oblečení na trénink. Teplákovou soupravu, tepláky - něco na doma do bungalovu, plavky, ručník, osušku, hygienické potřeby, přezuvky, něco, v čem budem chodit na jídlo.

Nedávejte prosím dětem drahé věci, větší sumy peněz, tablety, notebooky, videohry, drahé mobily a pod, za jejich ztrátu či poškození nenesem žádnou zodpovědnost! Doprava je vlastní, popřípadě domluvou s námi nebo rodiče mezi sebou. Cena je podle ceníku Parkhotelu dítě 950 Kč, dospělí 1550 Kč. Info o Parkhotelu je na www.mozolov.cz.
Pavel Mošnička
Comments