Aktuality‎ > ‎

Šest statečných

přidáno: 22. 9. 2015 13:56, autor: Milos Vodrazka

19.9. se konal v Přelouči již třetí a poslední podzimní turnaj v sezóně 2015/2016. Náš ženský tým se vydal v brzkých ranních hodinách směr Přelouč, aby se pokusil urvat co nejvíce bodů do tabulky 1. série žen (druhá nejvyšší ze tří) v ženském sedmičkovém Na místo jsme dorazili v 8:45 a na celé Přelouči ještě ležela mlha, která se však před výkopem snesla a měli jsme krásný herní den. Jelikož k nám rozlosování nebylo přívětivé, tak jsme celý turnaj zahajovali hned prvním zápasem s vedoucím týmem celé soutěže a budoucím vítězem i tohoto turnaje a to Petrovicemi B. Naše holky začaly zápas dobře, kdy do poločasu byly vyrovnaným soupeřem pro zálohu elitní sedmičkové soutěže. Bohužel po poločase a vystřídání některých áčkových hráček na straně Petrovic se obrovsky projevily zkušenosti a našim ženám Petrovice nasázely pár pětek s konečným výsledkem 26:0. V druhém zápase nás čekal soupeř z Havířova. Jak je již tradicí, tak jsme měli dobrý první poločas, kdy jsme hráli skoro celý herní čas na soupeřově polovině a poločas vyhráli 7:5. Po poločase se však i v tomto utkání projevil zkušenější kádr Havířova a o něco lepší fyzička, kdy skóre dokázali otočit na konečných 26:7. V obou těchto zápasech byla na holkách vidět nervozita ze zápasu se zkušenějším soupeřem a díky těmto dvěma výsledkům jsme již věděli, že se v posledním zápase dne utkáme již tradičně s Plzní o páté místo. To začalo velkým tlakem Sedlčanských a z toho pramenící 3 položené pětky i hráčkami pro které to byly jejich první body v zeleném dresu. Druhý poločas byl ovlivněn zraněním a přerušovanou hrou a z toho pramenící slabší hrou obou týmů. Nicméně na konečném pátém místě a výhře 19:5 pro Sedlčany to již nic nezměnilo. Dnes v sestavě: Klára Caltová, Eva Zdeňková, Bětka Sůsová, Aneta Malá, Jana Nedvídková, Lucie Jará. Sedlčany tedy i v celkové tabulce hájí páté nesestupové místo právě před poslední Plzní.

Nicméně sezóna ještě nekončí, minimálně nás čekají ještě dva přátelské turnaje v průběhu podzimu a to 17.10. v Brně a 24.10. v Počepicích, kde rádi uvidíme všechny naše fanoušky!
Autor: Lukáš Hrma