Aktuality‎ > ‎

Sedmičky v Petrovicích

přidáno: 2. 5. 2016 14:36, autor: Neznámý uživatel


30.4.2016, kdy se většina lidí připravovala na pálení čarodejnic, se sedlčanské Krasoňky vydaly směr Praha Petrovice k dalšímu jarnímu turnaji sedmičkové 1. série v ženském ragby. Den jim vyšel nádherně. Za teplého počasí vyfasovaly Sedlčany do skupiny Přelouč a Slavii, která je aspirant na postup do vyšší série. Oba soupeři se nakonec probojovali do finále turnaje, kde vyhrála Slavie, která na jaře prozatím vévodí této lize.

Naše ženy s oběma týmy držely krok, nicméně obě utkání prohrály. Jelikož náš tým na jaře trápí spousta zranění a vysoká marodka způsobená dozajista změnami počasí, tak jsme dohodli spolupráci s RC Slavia, která nám na jaro vypůjčila 5 hráček na hostování, za což jim patří velký dík.

Třetí v druhé skupině skončila Plzeň, s kterou měly naše ženy odehrát zápas o páté místo. Zápas začal ve velmi svižném tempu. Holky byly velmi motivované lepším umístěním a hned od začátku se jim dařilo plnit pokyny trenéra a nátlakovou hrou nutit soupeře k chybám. „Jen škoda, že takové nasazení holky neumí projevit proti papírově silnějším soupeřům“, posteskl si s úsměvem sedlčanský trenér Lukáš Hrma. Konec zápasu tedy vyzněl jednoznačně pro sedlčanské Krasoňky, které si uhájily tedy i celkové páté nesestupové místo v soutěži. Nicméně poslední 3 ligová kola budou ještě velmi napínavá, protože jistotu nemá žádný z týmů.
Comments