Aktuality‎ > ‎

Ragbyový víkend

přidáno: 15. 4. 2012 13:13, autor: Mirek Kaše
Tentokráte naše dívky odjely na turnaj, který se konal v Praze na hřišti RC Tatry Smíchov. K prvnímu utkání nastoupily proti týmu RK Petrovice. Od třetí minuty jsme začaly bodovat, a v tom pokračovaly až do konce utkání. Utkání skončilo vítězstvím RC Sedlčany 22:0. Další utkání bylo proti zatím tradičnímu soupeři RCM Říčany. Opět vyrovnané utkání s říčanskými děvčaty a tentokráte oba týmy se rozešly smírně 15:15. Je jen škoda, že na tuto sezonu se nepodařilo uspořádat soutěž dívek U18, protože se přihlásily pouze sedlčanská děvčata a tak využívají všechny příležitosti k přátelským zápasům.

Muži dolaďují formu před prvním turnajem, který je čeká 22.4. v Rakovníku. Doma se představí 5.5. na hřišti v Počepicích.

V neděli 15.4 se nejmladší hráči našeho klubu zúčastnili prvního jarního turnaje, který se hrál v kategoriích U11 a U13 v Petrovicích (Praha) a kategorie U7 a U9 na Slávii. V mladších kategoriích jsme bohužel zastoupení tentokráte neměli, pro nemocnost. Starší hráči podpořili v U11 tak v U13 tým RK Petrovice, kde hostují. Kluci hráli pěkné a pohledné rugby a dobře se sehráli se svými týmy už na předchozím soustředění v Loutí. Zpestření turnaje byla účast německých hráčů z RK Heusenstamm. Kategorie U13 skončila i díky sedlčanským na 3 místě a kategorie U11 byla na 6 místě.

Comments