Aktuality‎ > ‎

První turnaj žen a dívek na Dragonu

přidáno: 24. 9. 2010 22:17, autor: Milos Vodrazka   [ aktualizováno 24. 9. 2010 22:23 ]

Co dodat k tomuto turnaji? První utkání jsme hráli proti SR Mariánské Hory. I když v soutěži jsou nováčkem tak to jsou všechno ostřílené bojovnice z nižších kategorií. Hra se přenechala soupeři, plno chyb, hra jen mezi dvojicemi, ustupování před rozbíhajícím útokem soupeře, nepokrývání útoku soupeře, stereotypní hra. Výsledek odpovídal celkové hře ostravačky vyhrály 5:40. Jediná pětka konečně padla  po společné akci celého týmu. Dalším soupeřem byl Vyškov. V prvním poločase se situace podobala předchozímu utkání. Až v druhém poločase se naše hra začala zlepšovat, ale na vítězství to nestačilo, prohráli jsme 5:19. Celkově se projevila „přetrénovanost“ týmu. Pochvalu zaslouží Magda, která co se naučila v tréninku začala zúročovat v zápasech.V posledním utkání Mariánské Hory porazily Vyškov 42:0.