Aktuality‎ > ‎

Příprava na novou sezonu

přidáno: 12. 9. 2012 3:05, autor: Mirek Kaše
Naší přípravu na novou sezonu jsme ukončili, po soustředění ve Svobodě nad Úpou na hřišti RC Slavia Praha v pražském Edenu. Soustředění se zúčastnilo dvacet hráčů a hráček, kde si všichni zdokonalovali míčovou techniku a pochopitelně i fyzičku.

Utkání mužů s béčkem Slavie mělo hlavně tréninkový charakter. Proto také byl vybrán silnější soupeř, aby se ještě ukázaly nedostatky při celkové hře. Ženy se utkaly s  týmem Slavie. Utkání bylo vyrovnané i přes prohru 5:12. V týmu žen je hodně nových hráček a můžeme se těšit, že je také uvidíme hrát v Počepicích 7. října při turnaji druhé ligy, ve které startují. Soupeřkami jim budou hráčky z Havířova, Ostravy, Českých Budějovic a Říčan. Tým žen začíná soutěž 16.9. v Havířově.

Muži sice prohráli se Slavií 45:5, ale ukázalo nám to nedostatky. Soupeři ihned trestali svou zkušeností každou chybu, které jsme se dopustili. V druhé polovině utkání nás doplnili na střídání hráči Slavie, protože nás přijelo jen patnáct. Na své první klání muži odjíždí do Kralup nad Vltavou 22.9. v Oblastní soutěži Čech. Zde budou mít za soupeře Kralupy, Rakovník a společný tým Strakonic a Písku. V domácím prostředí je uvidíme 13.10. v Počepicích.

Ragbyový potěr Sedlčan ještě bude  hostovat v pražských Petrovicích.

Comments