Aktuality‎ > ‎

Příprava na novou sezonu

přidáno: 26. 8. 2011 7:00, autor: Mirek Kaše   [ aktualizováno 26. 8. 2011 7:06 ]

Letní příprava do soutěží už vlastně začala hned na začátku prázdnin. Uprostřed léta se muži zúčastnili Beach Rugby v Praze. I když podle komentátora existujeme několik let, v čemž má pravdu, tak tým mužů se formuje něco přes rok. Pro kluky to bylo další důležité sbírání zkušeností. Bohužel se nepodařilo postavit tým dívek ani tým pro touch.

Soustředění probíhalo tradičně ve Svobodě nad Úpou s ubytováním v Měšťanském Domě u pana Hedvičáka, kde bylo o nás přepychově postaráno včetně regenerace. To je po tréninková koupel v Úpě. Večer vířivka a možnost masáží (byly využity, vždyť pány také masírovala profesionálka J. Tohoto soustředění se zúčastnilo bohužel jenom  šestnáct hráčů a hráček. Vylepšovalo se všechno. Od fyzičky, přes individuální techniku, čili úplně všechno. Počasí chvilkami anglické, ale to nikomu nevadilo, ani nevadil po koupelích v Úpě napůl napuštěný bazén v lesním koupališti na Sejfech. Koupat se šlo, ale ne na dlouho jinak vám umrzly chodidla.

V dalším plánu přípravy je přátelské utkání s Říčany O33. Další je turnaj ve Strakonicích a začíná soutěž.

 Se soutěží dívek je to letos horší, nebo spíš špatné, protože jsou postaveny jen dva týmy. Proto se nemůže hrát soutěž. Takže se nejspíš budou hrát jen přátelsky.

Žáci jako v loni budou nadále hostovat v RK Petrovice a prakticky všichni se zúčastní jejich soustředění. Dále je na podzim čeká i turnaj v Německu.

Comments