Aktuality‎ > ‎

Přes zimu nespíme

přidáno: 27. 2. 2011 13:01, autor: Mirek Kaše
Pochopitelně přes zimu máme nejenom na starosti doplňování podkožního tuku, abychom tuto dlouhou zimu přečkali, ale také pilně trénujeme, podle možností. To nejenom v Sedlčanech, než se přesuneme do Počepic,  ale také v Neveklově, který je od Sedlčan zhruba dvacet kilometrů, také v Kosově Hoře.

Probíhají nábory podle možností a volna náborářů. Teď jsou v Neveklově na ZŠ a Obchodní akademii. V pondělí se rozbíhá kroužek ragby v dětském domově v Sedlci – Prčici.

Pochopitelně další činnost je také naplánovaná. Kromě náborů, nově pokračovat ve vedení kroužku v DD, také doplnit a rozšířit tým dívek U18, abychom ho byli schopni na podzim opět postavit. Uspořádat po loňském neúspěchu turnaj pro přípravky „O perníkovou šišku“. Také jsou pozvaná děvčata z Ostravy a pánové Old Boys Ostrava k dalšímu přátelskému utkání hned v březnu. Nově se tvořící tým mužů bude mít přátelská utkání ať již se zmíněnými Old Boys, Říčany O33, nebo navržené utkání s Iuridikou, rozjednané utkání s nově vznikajícím klubem v Rakovníku.

Naši „Piškoti“ hned v březnu soustředění s RK Petrovice v Loutí nedaleko Neveklova. Protože se nám zatím nedaří naplnit tyto kategorie (většinou se naráží na odpor rodičů), budou nadále hostovat ve výše uvedeném týmu. Tady se patří vyjádřit poděkování trenérům těchto kategorií, že se naše děti mohou zúčastňovat jejich soustředění a mohou hrát za jejich klub. Našim tajným přáním je postavit vlastní tým v jedné kategorii na turnaj v Počepicích.

V létě – Beach Rugby v Praze, soustředění ve Svobodě nad Úpou v Měšťanském domě u pana Hedvičáka, který nám zde vytváří na naše možnosti prvotřídní podmínky. A podzim dívky U18 opět přihlásit do soutěže , ale i tým mužů. Pochopitelně alespoň jednu kategorii dětí.

Comments