Aktuality‎ > ‎

Poslední turnaj žen v Počepicích

přidáno: 14. 6. 2014 15:53, autor: Mirek Kaše   [ aktualizováno 18. 6. 2014 3:56 ]
 Poslední turnaj sezony II. ligy A jsme hostili v Počepicích v sobotu 
14. června. Naše lavička náhradníků opět zela prázdnotou, přesto děvčata šla do všech čtyřech zápasů s urputností lvic a pevně rozhodnutá sáhnout si alespoň na bronz.

 Žádný zápas nebyl jednoduchý, náš tým však byl ve výborné formě a kolektivní hrou postupně porazil 34:0 vedoucí Havířov, který nás nejspíš podcenil, 22:0 Plzeň, a následně i Slavii 36:0; tedy bez ztráty jediného bodu.
Bohužel, našeho posledního soupeře ten den provázela smůla v podobě několika zranění. Poslední 
utkání proti Slovanu Bratislava tak diváci mohli sledovat hru pět na pět. V tomto utkání se rozhodovalo o třetí místo mezi námi a Plzní. Naše holky prostě musely vyhrát, přesto snížily počet hráček, aby hra byla férovější. Slovan byl ten den jediný tým, který nám dokázal uštědřit nějaké body. Domácí dívky si však udržely svou hru a opět trumfovaly 39:7. Tím se dostaly o jediný bod před Plzeň a odnesly si kromě poháru za třetí místo také bronzové medaile.

 Po vyhlášení pořadí této soutěže následovalo představení hráček, které byly 
vybrány trenéry      do širšího kádru reprezentace sedmičkového ragby. Za Sedlčany to je Lucka Oupicová, Veronika Oupicová, Eva Zdeňková a Bětka Sůsová. Pozvánku na soustředění klasického ragby o patnácti hráčích zároveň obdržely Klárka Caltová a Eva Zdeňková.

 Konečné pořadí: 1. RC Havířov, 2. RCM Říčany, 3. RC Sedlčany, 4. RC Plzeň, 5. RC Slavia 
Praha, 6. I. RC Slovan Bratislava

Autor: Markéta Kovářová
Comments