Aktuality‎ > ‎

Poslední turnaj sezony dívek a žen

přidáno: 20. 6. 2011 1:09, autor: Milos Vodrazka

Skončila nám další herní sezona dívek U18. Na posledním turnaji, který se konal na pražské Spartě jsme opět nastoupili  k prvnímu zápasu proti Vyškovu. Oproti posledním turnajům se naše hra zlepšila, díky tomu, že několik posledních tréninků se selo víc děvčat na tréninky a mohly společně nacvičovat pohyb hráček na hřišti. Ovšem na důraznější vyškovanky, které ještě mohly získat titul, jsme nestačili. Utkání jsme prohráli 5:25. Do druhého utkání proti Mariánským Horám jsme šli s velkým odhodláním.  V prvním poločase jsme si vytvořili náskok a předvedli jsme týmovou hru a objevovaly se prvky z tréninku, ale druhý poločas byl v režii Ostravanek. Zápas skončil nerozhodným výsledkem 15:15. V posledním utkání kdy hrál Vyškov v pěti hráčkách proti Mariánským Horám, skončilo utkání vítězstvím Mariánských hor 25:5.

Mistrem republiky v kategorii dívek U18  na první místo obsadil tým SR Mariánské Hory, druhý tým JIMI RC Vyškov a třetí RC Sedlčany.

V kategorii žen: 1. RK Petrovice, 2. RC Sparta Praha, 3. RC Dragon Brno