Aktuality‎ > ‎

Naše ženy před závěrečným turnajem

přidáno: 17. 5. 2014 23:10, autor: Mirek Kaše   [ aktualizováno 3. 6. 2014 3:56 ]
Po turnajích v Havířově a Plzni se náš tým sešel v plném počtu a opět bez možnosti střídání. Zapeklitý začátek jarní sezony navíc způsobil propad na páté místo.

  Další klání druholigové soutěže se tentokrát konalo v Říčanech. Do prvního zápasu se Slávií jsme nastoupily v dobrém rozpoložení a s vervou sobě vlastní, čímž si vybojovaly vítězství 17:10. V následujícím tvrdém utkání s domácími však již nedokázaly udržet své tempo a styl hry. Říčanští - povzbuzeni velkou fanouškovskou základnou a silně obsazenou lavičku s náhradnicemi - využili naší chyby a ukořistili tak pro sebe rozhodující položení a tím i výhru 12:7.

  Ve finálním střetu s Plzní si však již nenechaly nic vnucovat a samy diktovaly skoro celou hru. Výhrou 20:7 si připsaly dalších pár bodů a v tabulce obsadily čtvrté místo před Slavií a Bratislavou.

  Teď už je čeká jen závěrečný turnaj v sobotu 14. června v Počepicích od 11 hodin, kde se bude rozhodovat o vítězi a dalších pořadích a také o postupu do I. ligy. Přijďte děvčata Sedlčan podpořit, pořád ještě se mohou dostat „na bednu“! Nenechte si ujít možnost shlédnout v českých luzích a hájích stále ještě netradiční sport – rugby!

 Autor: Markéta Kovářová

Comments