Aktuality‎ > ‎

Muži v Rakovníku a Piškoti v Říčanech

přidáno: 25. 4. 2012 11:24, autor: Mirek Kaše   [ aktualizováno 25. 4. 2012 11:26 ]
Pátý turnaj Oblastní soutěže Čech v Rakovníku začal pro naše muže trochu nešťastně. Na turnaj sice odjelo dostatek hráčů, ale hlavně s nováčky, protože tým postihly „normální“ choroby.

Do prvního utkání sedlčanští nastoupili proti RC Plzeň. Několik základních chyb a byla tu prohra    0 : 17. Jako druhý soupeř je čekal domácí tým. Tým RC Rakovníka vyhrál 33:10. Za zmínku stojí, že jsme jako jediní dokázali Rakovníku dát v celém turnaji body. Posledním týmem, který nás porazil byl tým RC Kralup nad Vltavou s výsledkem 10:15.

Po pátém kole do čela soutěže postoupil stále zlepšující se Rakovník. Sedlčany na druhém místě ztrácí na vedoucí tým dva body.

 

V neděli se naši nejmladší zúčastnili dalšího turnaje přípravek a mladších žáků tentokrát v Říčanech. Hráli jsme jako obvykle za pražské Petrovice a poprvé jsme měli zastoupení ve všech kategoriích. Kromě stálých hráčů jely sbírat první zkušenosti i dva benjamínci Konrád a Markétka v U7. Oba se zapojili do hry a tým Pulců za který hráli skončil ve své skupině na 3 místě. Dařilo se i ostatním,  U9 skončila také třetí, U11 - čtvrtá a U13 - pátá. Kluci a slečna hráli dobře a pomohly svým týmům k dobrým výsledkům. Za děti Helena a Pavel. Podrobné výsledky: http://www.rugbyunion.cz/vysledky-turnaje-deti-v-ricanech

Comments