Aktuality‎ > ‎

Muži v Břeclavi

přidáno: 28. 4. 2015 0:27, autor: Milos Vodrazka   [ aktualizováno 28. 4. 2015 0:29 ]
Druhý turnaj III. série 7´s hostil tým RC Břeclav. Do Břeclavi jsme odjížděli s tím, že si chceme napravit reputaci z minulého turnaje. Hned v prvním utkání nás čekala dominující Iuridica. I s námi potvrdila roli favorita, i když jsme prohráli jen 19:0. Dalším týmem byl Rakovník (tentokráte složený pouze z hráčů Karlových Varů). Ve vyrovnaném utkání jsme vyhráli 19:12. S týmem Rumburka bylo celou první půli trápení. Podcenili jsme jeho odhodlanost bojovat, i když s velkou měrou měl tým složený z nováčků. Druhou půli se to naštěstí změnilo a zvítězili jsme 27:5. Poslední nás čekala domácí Břeclav. Tým nastoupil jako jeden celek, hrál jeden za druhého a také jsme to zúročili vítězstvím 24:0. Na tomto turnaji jsme skončili na druhém místě. Celkově po ztrátě z prvního turnaje jsme na čtvrtém místě, pouze o skóre.
Další turnaj je v Počepicích 16.5. od 13 hodin.