Aktuality‎ > ‎

A letos?

přidáno: 4. 3. 2012 11:59, autor: Mirek Kaše

Příprava našich týmů začala už na podzim. Děvčata již na konci února měla společné soustředění v Brně –Bystrci. Sjelo se tam 37 žen a dívek z celé republiky. Toto soustředění bylo pojato jako příprava na utkání s jedním z nejlepších klubů Německa  Heidelbergem. Bude se hrát klasické patnáctkové ragby, na které u nás ženy nejsou zvyklé, protože se u nás nehraje. Z našich hráček se zúčastnily tyto hráčky: Klárka Caltová, Kája Maříková a Magda Pechová. Do užšího výběru se dostala Klárka. Magda s Kájou ještě nebyly vybrány pro svůj věk, který ještě neodpovídá kategorii  žen. To se týkalo ještě asi šesti dalších dívek z jiných klubů Ale byly chváleny za svůj výkon. Byla to pro ně obrovská zkušenost. Utkání s Německým klubem se odehraje v Praze na hřišti RC Praga ve Vysočanech v sobotu 10.3. v dopoledních hodinách. Dál už budeme pokračovat v dalších utkáních podle rozpisu.  První se koná 25.3. v Praze Vršovicích na hřišti RC Slavia Praha.

Muži mají prakticky stejnou přípravu jako děvčata. Svoje první přípravné utkání sehrají v Počepicích 17.3. od jedné hodiny s RC České Budějovice. Cílem tohoto utkání bude hlavně otestovat úplně nové hráče, kteří sice prodělávají základní průpravu, ale ještě nikdy nehráli utkání. Týden na to nás očekávají v Chrášťanech s béčkem Iuridiky. Pak už jen mistrovská utkání. Doufáme, že se nám povede dobře a podaří se nám udržet první příčku z podzimní části soutěže.

Naši nejmenší budou hrát zase s pražskými Petrovicemi. U nás je můžete vidět v sobotu 7.4. na turnaji  „O perníkovou šišku“ v Počepicích. A to kategoriích U7 až U11.

P.S.: na fotografii odpočívá náš atletický trenér.

Comments