Aktuality‎ > ‎

2.kolo OSČ mužů

přidáno: 17. 9. 2011 12:44, autor: Milos Vodrazka   [ aktualizováno 25. 9. 2011 0:15 ]

Druhé kolo proběhlo opět v Počepicích. A zase bohužel bez účasti kralupského týmu. Nehrálo se již za tak úmorného vedra jako předešlé kolo.  Do prvního utkání jsme nastoupili proti RC Rakovník.  Pustili jsme se do soupeře s plným nasazením a týmovou hrou, to se projevilo hned na skóre, kdy jsme se ujali vedení. Utkání jsme vyhráli 27:12. V dalším utkání nastoupila Plzeň proti Rakovníku. V tomto vyrovnaném utkání z první půle měli víc plzeňští, ale ke konci druhého poločasu se podařilo Rakovníku zformovat útok a rychlými průniky se jim podařilo utkání vyhrát 26:17. Poslední utkání jsme hráli my s Plzní. Skóre se nám podařilo otevřít dropem ze hry (kop z odrazu, tzv. halfvolej) a tím se ujmout vedení 3:0. Potom se nám podařilo ještě položit a následným kopem na bránu zvýšit na 10:0 a s tímto výsledkem utkání skončiloV druhém kole jsme také zvítězili.

Neoficiální tabulka po II. kole:

Tým                                                Skóre                          Body

1.       RC  Sedlčany           54:17                           12

2.       RC Plzeň                 29:44                             6

3.       RC Rakovník            48:70                             6

4.       RC Kralupy                0:0                               0