Domů‎ > ‎

Partneři


Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN se již od roku 1995 zabývá službami v bezpečnostní a úklidové sféře. Bezpečnostní služby i úklidové práce poskytuje  klientům ve všech oblastech České Republiky. Agentura je rovněž držitelem Osvědčení o registraci v souladu s požadavky Registračního řádu CI a Aplikační směrnice ČAP P 102 a Osvědčení podnikatele vydané Národním bezpečnostním úřadem České republiky. 
 
Osmitisícové město ležící ve středním Povltaví asi 60 km jižně od Prahy. Sedlčany mají dalších 9 částí obce: Doubravice, Hradišťko, Libíň, Oříkov, Sestrouň, Solopysky, Třebnice, Vítěž, Zberaz.
Nejcennější stavební památkou je chrám sv. Martina. Z rukou Rožmberků získal Sedlčany koncem 16. století do svého vlastnictví slavný rybníkář Jakub Krčín. Neocenitelnou hodnotou Sedlčanska je krásná rozmanitá krajina, která nabízí pro možnosti aktivní rekreace vodní plochu Slapského jezera a více než 100 km značených cyklotras.

 
 

Výrobna Medové pečivo - perníky různých tvarů a k různým příležitostem, Prodejny mini MIX, Hospůdky nad MIXEM - svatby, rauty, firemní akce, večírky, ubytování v Apartmánu a rekreačního centra v krásné části středních Čech ve vesničce Počepice nedaleko Sedlčan po silnici 105 směrem na Milevsko v okrese Příbram. Mini kopaná, plážový volejbal, tenis,nově Adventure golf Počepice. 
 

Nadstandardní pojištění za standardní cenu pod „vlajkovou lodí“ společnosti Sport Group CZ a jejích partnerů, kteří jsou nejsilnější a nejstabilnější na finančním trhu, nebyl problém tímto nadstandartním způsobem pojistit nejlepší sportovce v České republice, ale i v celém světě.Mezi nejvýznamnější partnery projektu Sport Group CZ patří mimo jiné: Kooperativa, Generali, Česká pojišťovna, Allianz. Pojištění zajistí Martin Liška
tel.: 732 323 281, mail: Liska.Martin@SportGroupCZ.com
 


http://www.pulsefitness.cz/
Team Pulse nejsou pouze zaměstnanci, jsou to profesionálové, jejichž práce je zároveň i jejich koníčkem. Našim cílem je rozhýbat nejen Benešov, ale i široké okolí a vytvořit příjemnou atmosféru Wellness & fitness klubu pro všechny věkové kategorie! Chceme Vám poskytnout veškerou péči, tvořit produkty dle zájmu dle zájmu a zajistit příjemně strávený čas v prostorách našeho fitness  a welness, které Vám pomůžou cítit se lépe a zdravěji! To vše každý den s úsměvem na rtech, s přátelským, profesionálním přístupem a v prostředí ve kterém se cítíte skvěle!


                                    Zde je místo pro vaši reklamu   Spolupracující