Domů‎ > ‎

Historie klubu

Fota ze začátků

1. ročník Rugby Touch PSSZ

20.10.2006

Sportovní den PSSZ se konal dne 15. října 2006 na hřišti Rugby Clubu Slavia Praha v Edenu ve spolupráci s Rugby Clubem Sedlčany. I přes nepřízeň počasí se zaměstnanci sešli v hojném počtu ,ale náhlá onemocnění dovolila postavit 4 týmy - Sluníčka /ÚP Praha 4/, Žižkov /ÚP Praha 3/, Trosky /ÚP Praha 10/ a Socky /ÚP Praha 7/.

Po úvodním seznámením se šišatým míčem v lehkém tréninku a ukázce Rugby Touch se týmy pustily do zápolení. V prvních utkáních byla vidět ještě rozpačitost, ale později se hráči pustili do hry s plnou vervou, za silné podpory obecenstva. V závěrečném utkání musel rozhodčí častěji přerušovat hru, protože již docházelo k plnohodnotné hře ragby.

I když toto klání vyhrála Sluníčka, tak vítězové byli všichni, kteří vydrželi až do konce v tomto nepřízenivém počasí. Bernardýn sice chyběl, ale grog byl. Nakonec všichni účastníci byli po zásluze odměněni cenami.

Antistresové míčky ve tvaru šišky s logem KB předal za Komerční banku pan Kostřiba všem hrajícím účastníkům.

Díky Pavlám ( ze Sedlčan a Bubákovi ze Sparty) a Lence z Lizard´s za pomoc s organizací přímo na hřišti. Šlo především o ragby a to splnilo, podle pozdějších ohlasů, účel, protože po ukázce tréninku se ozvali zájemci o tuto krásnou hru. Jenom škoda , že jsme nemohli předvést ukázkový zápas. A byl o něj zájem.

Pozvánka na turnaj mladších žáků

5.3.2007

Rugby Club Sedlčany Vás zve na II. ročník turnaje mladších žáků „O perníkovou šišku“ do Počepic u Sedlčan, který se uskuteční v sobotu dne 23. června 2007 od cca 10.00 hod. /čas bude dodatečně upřesněn/.

Žádám kluby, které mají zájem se tohoto turnaje zúčastnit, o zaslání předběžné přihlášky s případným požadavkem na ubytování, a to nejpozději do 31. března 2007 na e-mail: vodrrugby@tiscali.cz.

Doprovodný program: POUŤ v Počepicích.


Turnaj žen v Sedlčanech


Comments